UITSLAGEN SEIZOEN 2019-2020              sponsorkliks

Green star = Klik hier voor de uitslagen
Red star
= Er zijn (nog) geen uitslagen beschikbaar

 Datum
 Wedstrijd                            
 Plaats
 Zwembad
Uitslag
Barr.
Uitslag
     Totaal           

25-06-20

time trial

Nieuwerkerk Polderbad

star-green

07 & 08/03  2020

Jaargangwedstrijden minioren Leiden De Zijl star-green star-green

07/03/20

Regiocompetiitie deel 4 Dordrecht Sportboulevard star-green star-green

23/02/20

Regio west open masters deel 4 Leiden De Zijl star-green star-green

16/02/20

LAC circuit deel 4 Papendrecht Sportcentrum Papendrecht star-green star-green

15/02/20

Junioren-Jeugd-Senioren circuit deel 2 Barendrecht Inge de Bruin Zwembad star-green star-green

02/02/20

Niveauwedstrijd deel 3 Leiden De Zijl star-green star-green

01/02/20

Regiocompetitie deel 3 Dordrecht Sportboulevard star-green star-green

24t/m 26/01 

2020

ONMK 2020 korte baan Rotterdam Zwemcentrum Rotterdam star-green star-green

19/01/20

Minioren Junioren Circuit deel 3 Zoetermeer De Veur star-green star-green

11/01/20

Nationale zwemcompetitie deel 3 Barendrecht Inge de Bruijn zwembad star-green star-green

21 & 22/12

2019

Clubkampioenschappen BZ&PC Bodegraven De Kuil star-green  star-green 

21/12/19

NJK 800/1500m

Tilburg

De Drieburcht

star-green star-green

15/12/19

Minioren Junioren Circuit deel 2

Leiden

De Zijl star-green star-green

05t/m08/12

2019

NJJK korte baan

Eindhoven

Pieter vd Hoogenband zwemstadion star-green star-green

08/12/19

LAC Circuit deel 3

Papendrecht

Sportcentrum Papendrecht star-green star-green

01/12/19

Regio west open masters deel 3

Vlaardingen

De Kulk  star-green  star-green

01/12/19

Niveauwedstrijd deel 2

Leiden

De Zijl star-green star-green 

30/11/19

Lansingh Bokaal 2019

Papendrecht

Sportcentrum Papendrecht star-green star-green/star-green

23&24/11

2019

Regiokampioenschappen korte baan

Dordrecht

Sportboulevard  Star-green Star-green 

23/11/19

4-kamp deel 2

 Sliedrecht De Lockhorst Star-green  Star-green

16&17/11

2019

Regiokampioenschappen korte baan Den Haag Hofbad Star-green Star-green
16/11/19 4-kamp deel 1 Gorinchem Caribabad Star-green Star-green
10/11/19 Limietwedstrijd de Geul Papendrecht Sportcentrum Papendrecht Star-green  Star-green
10/11/19 Regio Minioren Club Meet deel 1 Gouda Groenhovenbad Star-green

Star-green/Star-green

Star-green

02/11/19 Nationale zwemcompetitie deel 2 Andel Aqua Altena Star-green Star-green
27/10/19 LAC circuit deel 2 Krimpen a/d IJssel De Lansingh Star-green Star-green
26/10/19 Junioren-Jeugd-Senioren circuit deel 1 Gorinchem Caribabad Star-green Star-green
19/10/19 Olympia IJsselcup 2019 Nieuwerkerk a/d IJssel Polderbad Star-green Star-green/Star-green
13/10/19  LAC circuit deel 1 Krimpen a/d IJssel De Lansingh Star-green Star-green
12/10/19

Regiocompetitie deel 2

Dordrecht

Sportboulevard 

Star-green  Star-green
05/10/19

Nationale zwemcompetitie deel 1

Andel

Aqua Altena

Star-green  Star-green 
29/09/19

Regio west open masters deel 1

Papendrecht

Sportcentrum

Star-green

Star-green

29/09/19

Minioren Junioren Circuit deel 1

Den Haag

Hofbad

Star-green 

Star-greenStar-green 

Star-greenStar-green

28/09/19

Limietwedstrijd Barneveld

De Waterkip

Star-green  Star-green 
22/09/19 NK estafette minioren/junioren

Eindhoven

Pieter vd Hoogenband zwemstadion

Star-green  Star-green 
22/09/19

Niveauwedstrijd deel 1

Leiden

 De Zijl Star-green Star-green
21/09/19 Regiocompetitie deel 1 Dordrecht

Sportboulevard

Star-green 

Star-green 

 





































 


Laatst aangepast op donderdag, 24 juni 2021 20:51
 
© 2021 Barracuda
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.